REFRESH

Football » Yesterday » All Games

ANGOLA: Girabola

17:30Desportivo Huila - Primeiro de Agosto 1:2

ARMENIA: Premier League

15:00Shirak Gyumri - Noah 2:0
17:00Ararat Yerevan - BKMA 0:0

AZERBAIJAN: Azerbaijan Cup

17:00Zira - Neftci Baku 1:0
19:30Qarabag - Gabala 2:2

BAHRAIN: Premier League

17:30Manama Club - Bahrain SC 1:1
18:30East Riffa - Al-Ahli Manama 2:4
20:30Al-Shabbab - Al Khalidiyah 0:1

BULGARIA: Third League - South-West

15:00Chavdar Etropole - Marek 1:0

CHINA: Jia League

09:00Shanghai Jiading Huilong - Nantong Zhiyun 2:1
09:00Shenyang Urban FC - Qingdao Youth Island 1:2
09:00Sichuan Jiuniu - Suzhou Dongwu 0:1
09:00Zibo Cuju - Kunshan 0:1

COLOMBIA: Primera A - Clausura - Play Offs

03:00Pereira - Ind. Medellin 1:0pen

COSTA RICA: Copa Costa Rica

05:00Saprissa - Cartagines 0:2

DR CONGO: Ligue 1

16:30PostponedSt Eloi Lupopo - Celeste -:-
17:30Renaissance - Mazembe 0:0

EGYPT: Premier League

15:45Enppi - Haras El Hodood 0:0
15:45Smouha - Aswan SC 1:2
18:00Future FC - Al Ittihad 1:0
20:00Ceramica Cleopatra - El Ismaily 1:1

EGYPT: Division 2 - Group A

15:30Al Aluminium - Fayoum 2:0
15:30Asyut Petroleum - El Gouna 1:0
15:30El Madina El Monowara - Telephonaat Beni Suef 2:0
15:30Kima Aswan - Tamya 2:0
15:30La Viena - Mallawi 2:0
15:30Misr Lel Makkasa - Nasr Taadeen 2:1

ENGLAND: FA Cup

22:15Gillingham - Dag & Red 3:2

ENGLAND: Women's League Cup

22:30PostponedSunderland W - Leicester W -:-

ETHIOPIA: Premier League

16:00Ethiopia Bunna - Hadiya Hossana 0:1
19:00Wolkite Ketema - Ethiopian Insurance 1:2

EUROPE: Champions League Women

23:00Arsenal W - Juventus W 1:0
23:00Bayern Munich W - Barcelona W 3:1
20:45Vllaznia W - Paris SG W 0:4
20:45Wolfsburg W - AS Roma W 4:2
23:00Real Madrid W - Chelsea W 1:1
23:00St. Polten W - Slavia Prague W 1:1

GEORGIA: Crystalbet Erovnuli Liga - Relegation

12:00Gagra - Spaeri 2:0

GUATEMALA: Liga Nacional - Apertura - Play Offs

04:00Comunicaciones - Coban Imperial 0:1

GUINEA: Ligue 1

19:00Sequence - Kaloum Star 1:3

INDIA: ISL

17:00ATK Mohun Bagan - Jamshedpur 1:0

INDIA: I-League

11:30Aizawl - Neroca FC 1:0
14:00TRAU FC - Punjab 2:0

INDONESIA: Liga 1

11:15PSM Makassar - Persita 3:1
11:15PSS Sleman - Madura United 0:1
12:00PostponedPersib Bandung - Borneo -:-
14:15Bali United - Bhayangkara Solo 3:0

ISRAEL: Leumit League

20:30Hapoel Petah Tikva - Hapoel Afula 1:1
20:30Nof Hagalil - Bnei Yehuda 0:2
20:30Ramat Hasharon - Maccabi Jaffa 0:1

ISRAEL: Liga Alef North

14:30MS Tira - Ihud Bnei Shfaram 2:3
19:00H. Raanana - Hapoel Kafr Kanna 3:3

ISRAEL: Liga Alef South

20:00Maccabi Yavne - M. Ironi Ashdod 1:1
22:15Shimshon Kafr Qasim - SC Dimona 1:3

ISRAEL: Toto Cup - Placement Play Offs

20:00SC Ashdod - Maccabi Bnei Raina 0:1
21:15Maccabi Haifa - Sakhnin 4:1

ISRAEL: Toto Cup - Play Offs

21:00H. Beer Sheva - Hapoel Tel Aviv 4:3pen

ITALY: Serie B

14:30Parma - Benevento 0:1
17:00Cittadella - Bari 0:3
17:00Cosenza - Brescia 1:1
17:00Genoa - Sudtirol 2:0
17:00Modena - Venezia 2:2
17:00Perugia - Spal 0:0
17:00Reggina - Frosinone 0:3
20:00Pisa - Ascoli 2:0
22:30Palermo - Como 0:0

IVORY COAST: Ligue 1

18:30Racing d'Abidjan - Sporting Gagnoa 4:2
21:00ASEC Mimosas - Lys Sassandra 1:1

KUWAIT: Crown Prince Cup

16:00Al Salmiya - Al Sahel 2:1pen
19:00Al Arabi - Al Qadisiya 3:0

LIBYA: Premier League

16:00Al Sadaqa - Al Nasr 3:3

MALTA: Challenge League

16:00Attard - St. Andrews 1:1
16:00Fgura - Vittoriosa 6:1
18:30Lija Athletic - San Gwann 1:2
18:30Naxxar Lions - Melita FC 2:0

MALTA: Super Cup

18:00Hibernians - Floriana 1:0pen

MAURITANIA: Ligue 1

19:00SNIM - Kaedi -:-
20:00Gendrim - Douane 1:1
22:40Garde Nationale - Chemal 1:3

NETHERLANDS: Eredivisie Women

21:30Den Haag W - Feyenoord W 0:2

NICARAGUA: Liga Primera - Apertura - Winners

01:00Managua FC - Esteli 0:0

NICARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura - Play Offs

00:00Juventus Managua U20 - Esteli U20 0:3
19:00Managua FC U20 - Diriangen U20 1:0

OMAN: Professional League

15:30Sur Club - Al-Ittihad 1:0
18:30Al-Msnaa - Al Nahda 1:1

POLAND: Central Youth League

13:00Lechia G. U19 - Arka Gdynia U19 2:2

PORTUGAL: League Cup

23:30Rio Ave - Sporting CP 0:2
19:30Feirense - Santa Clara 4:3
22:00Chaves - FC Porto 0:2

ROMANIA: Romanian Cup

21:00FC Botosani - FCSB 0:2
21:00Mioveni - UTA Arad 0:3
21:00Otelul - FC Buzau 0:2

RWANDA: Premier League

19:00AS Kigali - APR 0:0

SCOTLAND: Challenge Cup

22:45Falkirk - Dundee FC 0:3

SLOVENIA: Prva liga

19:30O. Ljubljana - Mura 0:0

SPAIN: LaLiga2

23:00Tenerife - Alaves 2:1
16:00Burgos CF - Eibar 1:2
18:15Lugo - Gijon 0:1
20:30Levante - Ponferradina 0:0
20:30UD Ibiza - Racing Santander 1:0
23:00Malaga - Granada CF 1:1

SPAIN: Primera RFEF - Group 1

23:00Algeciras - Linense 1:0
23:00CF Talavera - Celta Vigo B 1:0
23:00Cordoba - Pontevedra 1:0
23:00Leonesa - San Fernando 2:0
14:00Ceuta - San Sebastian Reyes 3:1

SPAIN: Primera RFEF - Group 2

23:00Barcelona B - Eldense 1:0
23:00Castellon - Numancia 0:1
14:00Baleares - SD Logrones 0:0
18:00Cornella - Murcia 0:0
20:00Alcoyano - Ath Bilbao B 3:3
20:45Sabadell - R. Union 0:1
22:00Osasuna B - Gimnastic 3:0

SPAIN: Tercera RFEF - Group 1

14:00Gran Pena - Rapido de Bouzas 1:2
14:00Racing Club Villalbes - Barco 0:0
14:00Viveiro - Alondras 2:0
14:15Silva SD - Arzua 3:0
19:00Atletico Arteixo - Estradense 1:1
19:00CD Choco - Arosa SC 1:1
19:00Somozas - Paiosaco 3:1
19:00UD Ourense - Dep. Fabril 2:2

SPAIN: Tercera RFEF - Group 5

18:30Peralada - Rapitenca 4:0

SPAIN: Tercera RFEF - Group 9

14:00Almeria B - Motril 0:0
14:00Arenas Armilla - El Palo 0:1
14:00Malaga B - Torre del Mar 0:0
14:00Malaga City - Huetor Vega 0:0
14:00Torredonjimeno - Atletico de Porcuna 2:0
14:45Huracan Melilla - Marbella 0:1
19:30CD Torreperogil - Maracena 0:0

SPAIN: Tercera RFEF - Group 10

14:00Cartaya - CD Gerena 0:0
14:00Conil - Cordoba B 2:0
14:00Rota - Coria C.F. 1:1
18:30Antoniano - Pozoblanco 2:0
19:00Atletico Espeleno - Puente Genil 0:0
19:00Bollullos - Xerez CD 3:2
20:00Ciudad de Lucena - Ayamonte 3:0

SPAIN: Tercera RFEF - Group 12

15:00La Cuadra - San Fernando 0:1

SPAIN: Tercera RFEF - Group 13

14:00Bullense - Alcantarilla 0:2

SPAIN: Tercera RFEF - Group 16

18:00Casalarreina - Oyonesa 3:3
18:00Racing Rioja B - CDFC Calzada 1:3

UNITED ARAB EMIRATES: Presidents Cup

15:45Al Ain - Dibba Al Fujairah 4:0
15:45Bani Yas - Masfut 2:1aet
18:30Al Arabi - Ajman 0:3
18:30Al Urooba - Khorfakkan 1:3

WORLD: Club Friendly

13:00Girona (Esp) - St. Liege (Bel) 1:0
13:30Adana Demirspor (Tur) - FK Liepaja (Lat) 5:0
15:00Hibernian (Sco) - Raith (Sco) 1:0
15:00Sivasspor (Tur) - Saarbrucken (Ger) 2:1
15:30Presov (Svk) - Banska Bystrica (Svk) 2:3
16:00Aston Villa (Eng) - Brighton (Eng) 2:2
16:00Karagumruk (Tur) - Hatayspor (Tur) 2:0
16:00Sittard (Ned) - Livingston (Sco) 0:3
16:00CancelledVerl (Ger) - Paderborn II (Ger) -:-
16:30Cremonese (Ita) - Salsomaggiore (Ita) 6:0
17:00Lamia (Gre) - Volos (Gre) 1:3
18:00Nice (Fra) - St. Liege (Bel) 4:1
18:00Reims (Fra) - Sochaux (Fra) 3:0
18:30Arsenal (Eng) - Lyon (Fra) 3:0
19:00Besiktas (Tur) - Charleroi (Bel) 2:1
20:00Al-Hilal (Sau) - Newcastle (Eng) 0:5
20:00Getafe (Esp) - Guadalajara Chivas (Mex) 0:1
21:30Hassania Agadir (Mar) - Le Havre (Fra) 0:1
22:00Breidablik (Ice) - KR Reykjavik (Ice) 3:4
22:00CancelledHibernian (Sco) - FC Edinburgh (Sco) -:-
22:15Elche (Esp) - Leeds (Eng) 1:2

REFRESH

Football | Basketball | Tennis | Ice hockey | Field hockey | Am. football | Baseball | Rugby Un. | Volleyball | Cricket | More sports »

Top

m.Flashscore.co.ke provides live football scores - mobile livescore. This mobile version has different parameters than Flashscore.co.ke website for technical reasons.