m.FlashScore.co.ke

REFRESH

Ice hockey » Today » All Games

advertisement

AUSTRIA: EBEL

21:15Graz 99ers - Salzburg -:-
21:15Klagenfurt - Fehervar AV19 -:-
21:15Liwest Linz - TWK Innsbruck -:-
21:15Vienna Capitals - Villach -:-
21:45Bolzano - Medvescak Zagreb -:-

BELARUS: Extraleague

18:15Yunost Minsk - Gomel -:-
20:30Soligorsk - Zhlobin -:-

CANADA: OHL

03:00Niagara IceDogs - Hamilton Bulldogs 10:0
3rd PeriodNorth Bay Battalion - Soo Greyhounds 1:4
3rd PeriodPeterborough Petes - Guelph Storm 3:5
03:05Windsor Spitfires - Erie Otters 5:0
Break TimeBarrie Colts - London Knights 3:2

CANADA: QMJHL

3rd PeriodDrummondville Voltigeurs - Saint John Sea Dogs 9:2
3rd PeriodQuebec Remparts - Charlottetown Islanders 2:2
3rd PeriodRouyn-Noranda Huskies - Val-d'Or Foreurs 4:0

CANADA: U Sports

03:15Ryerson - Guelph -:-
advertisement

CZECH REPUBLIC: Extraliga

19:30Chomutov - Zlin -:-
19:30Karlovy Vary - Sparta Prague -:-
19:30Mlada Boleslav - Olomouc -:-
19:30Plzen - Mountfield HK -:-
19:30Vitkovice - Kometa Brno -:-
20:00Liberec - Litvinov -:-
20:00Pardubice - Trinec -:-

CZECH REPUBLIC: ELJ - Winners stage

18:00Kometa Brno U20 - Plzen U20 -:-
19:00Ceske Budejovice U20 - Slavia Prague U20 -:-
19:00Vitkovice U20 - Pardubice U20 -:-
19:30Vsetin U20 - Litvinov U20 -:-
20:00Trinec U20 - Sparta Prague U20 -:-

CZECH REPUBLIC: ELJ - Losers stage

18:00Mountfield HK U20 - Zlin U20 -:-
19:00Zdar nad Sazavou U20 - Karlovy Vary U20 -:-
19:30Olomouc U20 - Mlada Boleslav U20 -:-
20:00AZ Havirov U20 - Kladno U20 -:-
20:00Havlickuv Brod U20 - Prerov U20 -:-
20:00Jihlava U20 - Chomutov U20 -:-

DENMARK: Metal Ligaen

21:30Frederikshavn - Odense Bulldogs -:-
21:30Sonderjyske Ishockey - Aalborg -:-
22:00Herlev - Rodovre Mighty Bulls -:-

EUROPE: BeNe League

22:30Nijmegen - Amstel -:-
23:00Den Haag - Liege/Luik -:-

FINLAND: Liiga

19:30JYP - IFK Helsinki -:-
19:30KooKoo - Vaasan Sport -:-
19:30Pelicans - TPS Turku -:-
19:30SaiPa - Tappara -:-

FINLAND: Mestis

19:30IPK - TUTO -:-
19:30Koovee - Jokipojat -:-
19:30K-Vantaa - LeKi -:-
19:30SaPKo - Kettera -:-

FINLAND: Suomi-sarja

19:30Kiekko-Espoo - Titaanit -:-

FINLAND: Nuorten SM-Liiga - Winners stage

18:30Vaasan Sport U20 - Tappara U20 -:-
19:30Blues Espoo U20 - Karpat U20 -:-
19:30TPS U20 - Pelicans Lahti U20 -:-
20:00Hameenlinna U20 - KalPa U20 -:-
20:00Jukurit U20 - IFK Helsinki U20 -:-

FINLAND: Nuorten SM-Liiga - Relegation

19:00Jokerit U20 - SaiPa U20 -:-
19:30Assat U20 - KooKoo U20 -:-
19:30Lukko U20 - Jyvaskyla U20 -:-
20:00Ilves U20 - Karhu-Kissat U20 -:-

FINLAND: Liiga Women - Losers stage

19:50TPS W - Rauman Lukko W -:-

FRANCE: Ligue Magnus

22:00Grenoble - Gap -:-
22:00Rouen - Amiens -:-
22:30Angers - Bordeaux -:-

GERMANY: DEL

21:30Bremerhaven - ERC Ingolstadt -:-
21:30Eisbaren Berlin - Adler Mannheim -:-
21:30Iserlohn Roosters - Krefeld Pinguine -:-
21:30Munchen - Augsburger Panther -:-
21:30Nurnberg Ice Tigers - Grizzly Wolfsburg -:-
21:30Schwenninger - Kolner -:-

GERMANY: DEL2

21:30Dresdner Eislowen - Kassel -:-
21:30Frankfurt Lowen - Bayreuth -:-
21:30Kaufbeuren - Deggendorfer -:-
21:30Lausitzer Fuchse - Bietigheim/Bissingen -:-
21:30Tolzer Lowen - Ravensburg -:-
22:00Crimmitschau - Bad Nauheim -:-
22:00Heilbronner - Freiburg -:-

GERMANY: Oberliga North

22:00Crocodiles Hamburg - Harzer F. -:-
22:00Erfurt - Fuchse Duisburg -:-
22:00Halle - Preussen -:-
22:00Hannover Scorpions - Rostock -:-
22:00Herner - EC Hannover -:-
22:00Leipzig - Essen -:-

GERMANY: Oberliga South - Winners stage

21:30Landshut - Lindau -:-
22:00Hochstadter EC - Starbulls Rosenheim -:-
22:00Regensburg - Peiting -:-
22:00Selber - Memmingen -:-
22:00Weiden - Sonthofen -:-

GERMANY: Oberliga South - Relegation

21:30Fussen - EHC Waldkraiburg -:-
22:00Bad Kissingen - TSV Peissenberg E. -:-
22:00Konigsbrunn - Erding -:-
22:00Miesbach - Landsberg -:-
22:00Riessersee - Klostersee -:-

HUNGARY: Erste Liga

19:30Brasov - Vienna Capitals II -:-
19:30Csikszereda - Hokiklub Budapest -:-
20:00Ferencvaros - Gyergyoi -:-
20:00Ujpest - DAB -:-

KAZAKHSTAN: Championship

10:00Nomad Astana - Kazzinc-Torpedo 2 -:-
16:00Kokshetau - Almaty -:-

POLAND: Polish Hockey League

20:00Tychy - Jastrzebie -:-
20:30Gdansk - Bytom -:-
20:30Torun - Opole -:-
21:00Zaglebie Sosnowiec - Unia Oswiecim -:-

RUSSIA: VHL

16:30Kurhan - Chelmet Chelyabinsk -:-
17:00Bars - Lada -:-
19:00Penza - CSK VVS -:-

RUSSIA: MHL

16:00Belye Medvedi - Ladya -:-
17:00Krasnaya Armiya - Almaz -:-

RUSSIA: NMHL

18:00Rossosh - Golden Dogs -:-

RUSSIA: WHL Women

12:00St. Petersburg W - Tornado W -:-
17:30Gornyi W - Krasnoyarsk W -:-

SLOVAKIA: Tipsport Liga

19:30Kosice - DVTK -:-
19:30Zilina - Nove Zamky -:-
20:00Dukla Trencin - Liptovsky Mikulas -:-
20:00Nitra - Poprad -:-
20:00Zvolen - Detva -:-
21:00MAC Ujbuda - Ban. Bystrica -:-

SLOVAKIA: 1. Liga

18:30Trnava - Michalovce -:-
19:00Skalica - Dubnica -:-
19:30Presov - MHK Humenne -:-
19:30Spisska Nova Ves - Martin -:-
20:00Bratislava - Topolcany -:-
20:30Nove Zamky B - Povazska Bystrica -:-

SWEDEN: SHL

21:00Brynas - Djurgardens -:-

SWEDEN: HockeyAllsvenskan

21:00AIK - Vita Hasten -:-
21:00Almtuna - Sodertalje -:-
21:00Pantern - Vasteras -:-

SWEDEN: HockeyEttan Sodra - Losers stage

21:00Tyringe - Helsingborgs -:-

SWEDEN: SDHL Women

21:00Goteborg W - Lulea W -:-

SWITZERLAND: National League

21:45Ambri-Piotta - Lausanne -:-
21:45Davos - Rapperswil -:-
21:45Langnau Tigers - Zurich -:-
21:45Lugano - Fribourg -:-
21:45Zug - Biel -:-

SWITZERLAND: Swiss League

21:45EHC Kloten - GCK Lions -:-
21:45La Chaux-de-Fonds - Thurgau -:-
21:45Olten - Ajoie -:-
22:00Langenthal - Visp -:-
22:00Ticino Rockets - Winterthur -:-

UNITED KINGDOM: Elite League

22:30Dundee - Nottingham -:-

USA: NHL

3rd PeriodBoston Bruins - St. Louis Blues 3:2
3rd PeriodNew York Islanders - New Jersey Devils 3:1
3rd PeriodNew York Rangers - Chicago Blackhawks 3:2
Break TimeTampa Bay Lightning - Toronto Maple Leafs 2:3
2nd PeriodMinnesota Wild - Anaheim Ducks 0:3
2nd PeriodNashville Predators - Winnipeg Jets 0:2
Break TimeDallas Stars - Los Angeles Kings 0:1

USA: USHL

04:05Madison Capitols - Lincoln Stars -:-

WORLD: WCH U20 IIB

15:00Netherlands U20 - Mexico U20 -:-
18:30Serbia U20 - Israel U20 -:-
22:00Croatia U20 - Belgium U20 -:-

WORLD: WCH U20 III

23:30China U20 - Bulgaria U20 6:1

WORLD: WCH IIB - Qualification Women

15:00Bulgaria W - Hong Kong W -:-
19:00Belgium W - South Africa W -:-

WORLD: WCH U18 Div. IB - Qualification Women - Play Offs

18:30Chinese Taipei U18 W - Australia U18 W -:-
22:00Kazakhstan U18 W - South Korea U18 W -:-

WORLD: WCH U18 Div. IB - Qualification Women - 5th-7th places

15:00Turkey U18 W - Spain U18 W -:-

REFRESH

Football | Basketball | Tennis | Ice hockey | Field hockey | Am. football | Baseball | Rugby Un. | Volleyball | Cricket | More sports »

Top

m.FlashScore.co.ke provides live ice hockey scores - mobile livescore. This mobile version has different parameters than FlashScore.co.ke website for technical reasons.

Switch to touch version